благодарности към д-р Руйчев

Този ФОРУМ е предназначен за вас, страдащите - да задавате въпроси и обменяте мнения и опит в областта на болката и нейното лечение.
Д-р Руйчев
Posts: 146
Joined: Thu Mar 25, 2010 5:40 pm
Contact:

Re: благодарности към д-р Руйчев

Post by Д-р Руйчев »

Честит 3-ти март, здравейте! Просто сега се връщам от пътуване за този Празник...
По темата: Какво да Ви кажа, драги, едно наблюдателно, тревожно момче с Гравитационна болест на тялото. Веднъж започнала, тя ще Ви придружава като собствено тегло и стойка цял живот. Тоест ту ще си ходи, ту ще идва. Моите колеги, конвенционалните лекари няма да могат да Ви обяснят защо, те не са обучени, че тук главното е остта или векторът на гравитацията. Затова - не знам къде и какво учите, в кой град, но защо не минете на една преварително записана консултация, за да Ви видя, прегледам по документи и разпит, и заедно да решим стига ли Ви само обучението ми, или по-добре "пълна програма"? Ако отговорът ми Ви се стори меркантилен, просто приемете: Честит 3-ти Март!
Guest

Re: благодарности към д-р Руйчев

Post by Guest »

Благодаря, че обърнахте внимание!

Ами, от Нова Загора съм, уча в Пловдив. Със сигурност ще искам да ме консултирате някой ден. Сега обаче заминавам да поработя за два месеца, надявам се до края на май да съм приключил с всички ангажименти, за да се лекувам по-сериозно.

Казвате, ще ме съпътства през целия живот? Това звучи малко плашещо. Има ли нещо, от което трябва да се пазя, докато дойде време за срещата ни, та като не ми се подобрява състоянието, поне да не го влошавам? Бихте ли ми дали някакъв съвет за превенция на влошаване на състоянието ми?

Благодаря! Поздрави!
Д-р Руйчев
Posts: 146
Joined: Thu Mar 25, 2010 5:40 pm
Contact:

Re: благодарности към д-р Руйчев

Post by Д-р Руйчев »

Драги, за да Ви отговоря, значи да Ви обуча - нещо дълго, времеемко, за мнозина трудно. Това е част от курса тук. Засега избягвайте да се навеждате и усуквате едновременно, особено с тежест в ръцете! Клякайте с прав гръбнак! Успех и здраве!
Guest

Re: благодарности към д-р Руйчев

Post by Guest »

Благодаря Ви!
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests