ТОЗИ ПРЕГЛЕД ДА СЕ ПРЕПОДАВА В МЕДИЦИНСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ!

Този ФОРУМ е предназначен за вас, страдащите - да задавате въпроси и обменяте мнения и опит в областта на болката и нейното лечение.
Post Reply
Е.Иванкова

ТОЗИ ПРЕГЛЕД ДА СЕ ПРЕПОДАВА В МЕДИЦИНСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ!

Post by Е.Иванкова »

От 15 г. съм пенсионерка, а 35 г. съм била медицинска сестра в Медицинска Академия. Помня лекарският преглед от преди половин век - като се почне веднъж отвсякъде те огледат и за всичко те препитат - това бяха "старите" лекари, които не разчитаха на апарати. Такива бяха големите професори по онова време, като академик Пухлев например! Без да отричам напредъка на технологиите, днес това нещо го няма. И което е най-важно лекарите вече не го знаят, не го разбират и затова не могат да го прилагат... Затова се учудих как д-р Руйчев можа да забележи и с кое око не довиждам, и че имам дюстабан /през обувките!/ и че малко затруднено издишвам! И със сигурност може да направи повече връзки, да те разпита за повече системи и да ти помогне по-цялостно. /А аз бях отишла за болки в гръбнака!/. Думата ми е, че това е медицинско богатство за една страна и тя трябва да го използува за обучение на младите лекари. Коя съм аз за да нареждам подобно нещо, но мога поне да го напиша. Всъщност на компютърът пише внукът ми, разбира се, но със сигурност думите са мои! Да сте жив и здрав докторе и успех!
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests