Благодаря на д-р Руйчев

Този ФОРУМ е предназначен за вас, страдащите - да задавате въпроси и обменяте мнения и опит в областта на болката и нейното лечение.
Post Reply
Jewish

Благодаря на д-р Руйчев

Post by Jewish »

Попаднах преди два месеца на този сайт от нужда. Имах непоносими болки в шията. След последния сеанс и упражненията, които правя вече не ме боли и съм благодарен на д-р Руйчев. Имах малко страх от игли, но какво е едно убождане пред комфорта да не те боли нищо друго. Внимавайте, доктора има чудесно чувство за хумор:)
Д-р Руйчев
Posts: 146
Joined: Thu Mar 25, 2010 5:40 pm
Contact:

Re: Благодаря на д-р Руйчев

Post by Д-р Руйчев »

Драги Jewish, с такъв прякор слуховете за моят хумор звучат някак двусмислено! Още повече казани като предупреждение! Важното е, че Вие сте добре, пък нека и да е случайно съвпадение с лечението тук! :D
Малкият

Re: Благодаря на д-р Руйчев

Post by Малкият »

И аз имах радикулитни болки /или му казваха плексит - все едно!/, но дойдох тук и с три сеанса преминават. Явно докторът е добър! Но още по-важно е, че е ЕДИНСТВЕН у нас!
ЕДИНСТВЕНО той се занимава само с хронична болка - лечение и наблюдение.
ЕДИНСТВЕНО той съчетава две медицини за тази цел, а сборът от годините които ги е изучавал и специализирал май надхвърля годините на възрастта му. А той уви не е млад! Сещате се как може някой да го наследи днес...
ЕДИНСТВЕНО той разбира източната логика в позицията на тялото, походка, седеж, чи гун, избор на точки и психическо състояние едновременно. Не е Господ, но е професионалист! Мисля, че всеки печели ако се консултира с него. Чест и хвала, докторе, и Бог да Ви пази!
???

Re: Благодаря на д-р Руйчев

Post by ??? »

Докторът наистина е ЕДИНСТВЕН, просто защото при прегледа слага на кантар едно до друго психика и организъм! И гледа кое повече натежава за болестта ти.. Виж http://bolka.bg/bg/blog/patologichni-portreti Никой лекар не прави това, а и не го разбира!
Помислете - колко от вас четат такива неща тук? Имало ги е и за мен преди, ама ги чета сега, когато ще отивам на ВТОРА ОПЕРАЦИЯ... Господи, помагай и прости!
Мърко

Re: Благодаря на д-р Руйчев

Post by Мърко »

Най-невероятното е, че привлечен от тоя сайт можеш да се дигнеш от другия край на България /например от Варна!/ за да видиш като дойдеш, ...че това дето го пише е верно! Направо си е странно за днешното време :lol: Докторе,ти извинявай!
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests