Благодаря на д-р Руйчев за помощта след прекарания инсулт

Този ФОРУМ е предназначен за вас, страдащите - да задавате въпроси и обменяте мнения и опит в областта на болката и нейното лечение.
Post Reply
yavorkarolew
Posts: 1
Joined: Sat Feb 23, 2019 7:53 pm
Contact:

Благодаря на д-р Руйчев за помощта след прекарания инсулт

Post by yavorkarolew »

Казвам се Явор Каролев. След масивна бронхопневмония, в деня на изписването получих инсулт. В Окръжна болница направиха всичко възможно и тромболизата беше навременна и успешна. След изписването ми веднага започнах рехабилитация. Лявата ми ръка беше парализирана и безчувствена. По време на раздвижването започнах да изпитвам много силни болки в областта на лявото рамо и цялата ръка. След инсулт голяма част от мускулатурата атрофира и сухожилията се съкращават. Разтягането и раздвижването е особено болезнено. Когато не можех да изпълнявам упражненията, започнах да търся вариант за справяне с болката. Опитах точкови масажи, те даваха ефект за около 2-3 часа. След това потърсих помощ от д-р Руйчев. След третия сеанс болката отшумя. Около 10 дни след започването на терапията получих чувствителност на пръстите на лявата ръка, като болката вече я намаше. Упражненията, които д-р Руйчев ми показа, се оказаха изключително ефективни. Според мен пацианети на всяка рехабилитация на тежка травма, при която се изпитват силни болки, могат да се обърнат за помощ към д-р Руйчев.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 6 guests