Страхотни болки от дискова херния

Този ФОРУМ е предназначен за вас, страдащите - да задавате въпроси и обменяте мнения и опит в областта на болката и нейното лечение.
Guest

Re: Страхотни болки от дискова херния

Post by Guest »

Джипе, дай повече инфо: какви процедури прави д-р Гинов, колко пъти и т.н.? И имай предвид: първо, че от Бургас сме вече голяма колония ходили при д-р Руйчев още когато клиниката беше в "СВ.Анна"-София. Второ, че досега в този форум реклами не сме допускали! Контактуваме и с доктора и помежду си...
Оздравяващ

Re: Страхотни болки от дискова херния

Post by Оздравяващ »

Хора, страдащи, колеги по страдание!/макар че се чудих дали да не напиша вече "Оздравял"?!/. Далеч съм от мисълта да съдя или да давам акъл на другите, но пък трябва да споделя едно мое впечатление!!! Няколко месеца не бях влизал във форума и сега с изненада открих, че тази тема е станала по-четена от "Какво крият за дисковата херния" и "Каква е истината за дисковата херния". Запитах се защо и видях, че тук заглавието е "СТРАХОТНИ БОЛКИ ОТ... и т.н." Лошо няма, информацията е близка, макар и не съвсем еднаква! Но ако приемем, че тези които четат темите за дисковата, патят от това заболяване, то какво излиза?! Че повечето хора искат да научат за страхотни болки, а не за истината или премълчаваното от лечението на коварната болест! Каква е тази нагласа по дяволите, на кого помага?! Ако числото на посетителите тук не е случайно високо, то значи и тези болни у нас не случайно се въртят в порочния кръг "невролози, неврохирурзи, Павел Баня". Не знам как да ви го обясня! А знам, че сме страшно много с такива болки!? Най-добре прочетете и трите теми и мислете повече.
veselinakonstant
Posts: 1
Joined: Wed Jul 03, 2013 7:32 pm
Contact:

Дискова херния

Post by veselinakonstant »

Здравейте! Имам проблеми с дискова херния -L5 - S1. Изтръпване на десен крак и страшни болки вече 3 месеца. До момента без резултат от лечение. Нямам идея какво да правя от тук нататък.На 48 години съм, спортист, учител по спорт, а съм съсипана от болки.
Д-р Руйчев
Posts: 146
Joined: Thu Mar 25, 2010 5:40 pm
Contact:

Re: Дискова херния

Post by Д-р Руйчев »

Веселина, не виждам какво ново или специално да Ви кажа - тук има 2-3 изчерпателни дискусии за дисковата болест! Прочетете и програмата за лечение и правилата в сайта, и ако те Ви харесат се обадете за лечение. Ще записвам нови пациенти след 16 юли 2013г.
Енрико

Re: Страхотни болки от дискова херния

Post by Енрико »

Който иска да не пие боклуци, а да почне да си помага да дойде тук!Преди това: Биха ми 7 инжекции кортикостероиди - помислих, че съм качил и кръвната захар от тях! Даваха ми някаква габагама от която ходех като пиян Пинокио два месеца, а все си боли и боли. Пръснах 500 лв по скенери, ямр и доктори - никаква файда! Ама никаква! Дойдох тук и почнах да се успокоявам - спах спокойно, почнах да мисля спокойно, правя каквото трябва спокойно и с надежда, защото болката отминава...
Хора, за мен официалният път е напълно сбъркан! А мисля и вреден...
ljulin
Posts: 1
Joined: Sun Sep 29, 2013 4:17 pm
Contact:

Re: Страхотни болки от дискова херния

Post by ljulin »

Извинете , ама вие нормални ли сте? Как си мислите , че един ,представящ за пристижен и можещ лекар, ще чете оплакванията ви ,ще си губи времето да ви чете и отговаря и няколко "негови" пациенти , ще му благодарят,ще го хвалят и препоръчват?
Аа имам проблеми с дискова херния и болки в краката. Готов съм да се свържа с него веднага, да му платя исканият хонорар.И ще му се смея от сърце, след като остана с болките си и слушам детските му упреци , че не съм му изпълнил стриктно. указанията му.А похарчените ми пари , той сам ще ме гони , за да ми ги върне.
Боже ,как ги търппиш такива самозванни лекари , печелящи от болката и мъките на себеподобните им?
Д-р Руйчев
Posts: 146
Joined: Thu Mar 25, 2010 5:40 pm
Contact:

Re: Страхотни болки от дискова херния

Post by Д-р Руйчев »

Г-н Люлин, все пак дано Бог ме потърпи още малко на тази земя и в състояние да помагам доколкото мога, пък аз ще продължавам да чета и да отговарям на пациентите си. На доброто с добро, разбира се...
Стойчо

Re: Страхотни болки от дискова херния

Post by Стойчо »

И ще му се смея от сърце, след като остана с болките си
Искам само да попитам за какво ходиш по доктори, след като мислиш така? Пък и кой ли доктор ще се загрижи за тебе щом точно това чакаш?! Но аз лично ти благодаря - разбрах какво може да има предвид докторът като казва, че докато в нещо не се промениш няма как и хронична болест да се оправи... Благодаря ти най-сериозно!
пак

Re: Страхотни болки от дискова херния

Post by пак »

Сямо павел баня и пазене работеха досега
Guest

Re: Страхотни болки от дискова херния

Post by Guest »

То "пазенето" беше като онова нали знаеш?! "Пай сееее!" И толкоз помагаше...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests