въпрос

Стари теми
Post Reply
Sky
Posts: 1
Joined: Tue Sep 21, 2010 3:29 pm
Contact:

въпрос

Post by Sky »

Здравейте. Съжалявам,че ще занимая всички с личното си състояние,но без да обясня не бих могла да попитам. Аз съм момиче на 22 години,спортувам активно,но преди около година ми откриха дискова херния на Л5-С1. Пробвах с озонотерапия (за което съжалявам),но ефект нямаше или по-скоро беше за около 2 седмици. Болка имам,но тя не е голяма,продължавам да спортувам. Притеснява ме обаче изтръпването на левия крак,което напоследък се засилва и става доста неприятно. Бих искала да попитам би ли могло това изтръпване да се повлияе от методите,които практикувате. Абсолютно съм обедена,че алтернативната медицина има много по-големи възможностти и е по-добрия вариант за всеки проблем,но все пак исках да попитам. Благодаря предварително!
С уважение!
Д-р Руйчев
Posts: 146
Joined: Thu Mar 25, 2010 5:40 pm
Contact:

Re: въпрос

Post by Д-р Руйчев »

Здравейте! Изтръпването на крака Ви може да се повлияе. В медицината няма гаранция, но има шанс. При Вас той преобладава за добро. Освен това щом спортувате трябва да минете през нашето "училище" по седене, стоене и ходене в съответствие с устройството на човешкото тяло. С една дума няма да загубите, ако дойдете, а обратно...
ДРБР
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests