Болки в бедрата.

Стари теми
Post Reply
Калина Янчева
Posts: 2
Joined: Wed Jul 20, 2011 9:09 am
Location: Varna
Contact:

Болки в бедрата.

Post by Калина Янчева »

Здравейте! На 16 години съм но съвсем наскоро ми поставиха диагноза медианна двустранна дискова херния на L-4 L-5. Правен ми е скенер и ЯМР. Проведено ми е лечение с лидокаин и флустерон.Пих мидокалм,диксофен и милгама.Болката в кръста отшумя но остана болката в двата крака.Понякога е нетърпима.Но най-силна е когато седя или лежа.Усещам я в таза,в бедрата,надолу по бедрото до прасеца. Не знам какво да правя! Отчаяна съм.Ходила съм сигурно поне при 10 ортопеда,неврохирпециурга и невролога.Дори не искаха да ми назначат скенер.Само ме прехвърлят от лекар на лекар.И докато чакам тя болката отшумя сама.Но болката в краката е наистина ужасна.За това се обръщам към Д-р Руйчев.Не знам вече какво да правя.Имам пълния набор от изследвания и мнения от специалисти.Какво е вашето мнение.Обиколих всички възможни лекари но никой не ме лекува.Не знам страх ли ги е или просто не им се занимава а аз буквално се инвалидизирах. Ще съм много благодарна ако споделите виждането си. Забравих да спомена че тренирах интензивно плуване но когато почнаха болките го спрях.
“Лечението на дадена болест е основната причина да станем лекари. Лечението на пациентите е това което прави лекарите нещастни.” Dr.House
Д-р Руйчев
Posts: 146
Joined: Thu Mar 25, 2010 5:40 pm
Contact:

Re: Болки в бедрата.

Post by Д-р Руйчев »

Калина, какво очаквате да Ви кажа наизуст? Тук навсякъде пише кои са телефоните ни, как се записва и как се работи. Ако желаете сериозно да се заемете с това се обадете. Желая Ви да не бъде нещо тежко и трудно за лечение, но без преглед не мога да говоря. Успех!
Калина Янчева
Posts: 2
Joined: Wed Jul 20, 2011 9:09 am
Location: Varna
Contact:

Re: Болки в бедрата.

Post by Калина Янчева »

Благодадаря Ви.Ще се свържа със Вас възможно най-скоро.
“Лечението на дадена болест е основната причина да станем лекари. Лечението на пациентите е това което прави лекарите нещастни.” Dr.House
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests