Мравучкане, парене и изтръпване на бедрото

Стари теми
Post Reply
slavnad
Posts: 2
Joined: Sat Oct 29, 2011 2:48 pm
Contact:

Мравучкане, парене и изтръпване на бедрото

Post by slavnad »

Здравейте!!!
Преди около 2 месеца почувствах, че повръхността на външната част на лявото ми бедро е изтръпнало.
Изтръпването от тогава е постоянно, просто в тази област нямам нормална чувствителност и по няколко пъти на ден усещам парене и мравучкане, които са доста неприятни.
Няколко дни след, като го почувствах всичко това, посетих Невролог, направихме ренгенова снимка от която нямаше нищо тревожно.Невролога ми изписа Нивалин, Милгама и Агапурин, пих ги 1 месец без никакъв резултат.При повторният предглед ми изписа Лирика(10 дни по 2 таблетки по 100мг.)+ физиотерапия(10 посещения), отново с нулев резултат, при третото ми посещение ми каза, че това е "козметичен" проблем, т.е. няма общо с двигателните функции и до 6-ят месец, ако не се възстанови, ще остане така за винаги(което не е най-добрият вариант, все пак съм на 27г.).
Реших да потърся и друг невролог за съвет, след посещение при такъв, ми бяха изписани 5бр. инжекции МОВАЛИС.
Днес си направих 3-тата, но никаква промяна до сега.
Имал ли е някой подобен проблем??????????????
Какво да правя????????????????????
Д-р Руйчев
Posts: 146
Joined: Thu Mar 25, 2010 5:40 pm
Contact:

Re: Мравучкане, парене и изтръпване на бедрото

Post by Д-р Руйчев »

Здравейте, не разбрах десетки неща като най-важното е възрастта Ви. Това което описвате е невропатна проява - ще рече раздразване в нервната тъкан. Ако не става дума за начало на Множествена склероза /доказва се с ядрено магнитет резонанс/ и оплакването продължава, може да ми се обадите на телефоните в контакти. Прочетете първо за какъв дълъг прием става дума обаче! Надявам се всичко да се размине с една проява на коренчево дразнене и да се оправите напълно...
slavnad
Posts: 2
Joined: Sat Oct 29, 2011 2:48 pm
Contact:

Re: Мравучкане, парене и изтръпване на бедрото

Post by slavnad »

Д-р Руйчев wrote:Здравейте, не разбрах десетки неща като най-важното е възрастта Ви. Това което описвате е невропатна проява - ще рече раздразване в нервната тъкан. Ако не става дума за начало на Множествена склероза /доказва се с ядрено магнитет резонанс/ и оплакването продължава, може да ми се обадите на телефоните в контакти. Прочетете първо за какъв дълъг прием става дума обаче! Надявам се всичко да се размине с една проява на коренчево дразнене и да се оправите напълно...
Момче на 27 години
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 5 guests