Страхотна помощ след травми!

Стари теми
Post Reply
Роки

Страхотна помощ след травми!

Post by Роки »

На 25 съм и съм стар маунтийн байкър. Пробвах се и с мотор в планината, само че на едно място литнахме двама подред в 8 м пропаст - невидим сипей отстрани. В Пирогов бях 3-4 дена с малко комоцио /дебнели контузио на мозъка!/, оток на дясната челюст, дясно рамо и крак. Вдишвах с големи болки но нямах счупено. С излизането у дома приятели спортисти ми разказаха, че след скъсано ахилесово сухожилие и операция са ги завели при д-р Руйчев. Възстановяването им се съкратило 2-3 пъти като време и ми предложиха да опитам и аз. И така на петият ден от травмата /с малко връзки за по-бързо!/ бях при него. Той много внимателно ме разпитва какво ли не, огледа ме и накрая реши, че може да се опита. След първият сеанс за пръв път от травмата съм спал без болки! След вторият се раздвижих, а след третият ми се падаше контролният преглед при травматолога, който каза: "Браво, насиняванията отзвучават, значи кръвонасядането се разнася точно като трябва за ПЕТНАЙСЕТ дни. Мисля, че опасността е преминала вече."
Беше точно ОСМИЯТ ден от събитието! ;)
Игнат

Re: Страхотна помощ след травми!

Post by Игнат »

Преди 3 месеца ми оперираха ахилеса. Свършват всички отпуски, а кракът е още подут и недостатъчно възстановен...
Това беше до онзи ден - Доктор Руйчев тук ми направи 3 процедури и мога да се изправям на пръсти и на пети! Отокът рязко спадна, почвам да уча мокса за "домашно" лечение. Хвала и благодаря на форума, а най-вече на доктора!!!
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests