bolki v kolyanoto

Стари теми
Post Reply
sheni

bolki v kolyanoto

Post by sheni »

Някой може ли да ми помогне!Имам болки в коляното от4-5месеца,направих си ЯМР в гр Варна,аз съм от Силистра.Казаха ми скъсан минискус на 4.01.2012г ми направиха артроскопия д-р Говедарски и каза че няма скъсан минискус а някакво израстаче което премахна.Сега ми каза че трябва да си направя 3 инжекции 3 последователни седмици за възстановяване на хрущяла които общо 600лв.Може ли някой да ме посаветва дали да си ги направя!Някой правил ли си ги ефект има ли?На 36 год съм не мога да си свивам напално крака после като го изправям той прищраква а от няколко дни имам и някаква топлина придруже на с постоянна болка!Ако някой иска да ми пише моля да ми пише на е-mail vampir7@abv.bg.Предварително ви благодаря!!!
Д-р Руйчев
Posts: 146
Joined: Thu Mar 25, 2010 5:40 pm
Contact:

Re: bolki v kolyanoto

Post by Д-р Руйчев »

Шени, ако питате мен от описаното и без преглед нямам достатъчно информация за да преценя. Има добри и лоши неща в това, което казвате. Първото, което трябва да направите е да проверите и напишете името на предлаганите инжекции. Коляното и да пука не е страшно, дано обаче да не е възпалено!
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests