дискова херния

Стари теми
Post Reply
emka_s
Posts: 1
Joined: Sun Dec 09, 2012 1:56 pm
Contact:

дискова херния

Post by emka_s »

Здравейте Д-р Руйчев от средата на месец октомври съм със болки първо на единия крак после премина да другия .
Лекувана съм с медикаменти после постъпих в болница.Скенера показа латерална дискова протрузия в ляво на ниво
L3-L4,малка медианна дискова херния на ниво L4-L5 и латерална дискова протрузия в ляво на ниво L5-S1.Лекуваха ме
със системи инжекции и медикаменти.Правих физиотерапия 7 дена .Като излязох от болницата се чувствах добре няколко
дена и после болката се върна.Лекуващия невролог ми каза че болката може да отшуми до 6 месеца.Това е страшно
много време. Смятате ли че съм в остър период и би ли ми помогнала вашата терапия на този етап ?Благодаря!
Д-р Руйчев
Posts: 146
Joined: Thu Mar 25, 2010 5:40 pm
Contact:

Re: дискова херния

Post by Д-р Руйчев »

Прощавайте, но за дисковата херния тук е писано толкова много от пациенти и от мен, че трудно ще добавя нещо значимо. Ако искате персонално да Ви агитирам да се лекувате, няма да го направя! Моята роля е да Ви помагам, когато Вие желаете това и го решите!!! Според мен Вие все още разчитате на някакъв външен и лесен начин да Ви мине, но уви това не е надеждният подход. Съветът ми е да прочетете поне постингите по темата във форума и статията в сайта.
Ако след нова решите да се обадите, добре дошла! Бъдете здрава!
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest