постоянна болка

Стари теми
Post Reply
jeni30
Posts: 1
Joined: Thu Jan 03, 2013 9:32 pm
Contact:

постоянна болка

Post by jeni30 »

Здравейте,от около 3 седмици съм с постоянно главоболие което е предимно в едната дясна половина на главата,предимно отгоре и напред към слепоочието.Понякога ме сърбят очите и имам гадене. Преди време почина една близка и оттогава не ме напускат мрачни мисли свързани със смъртта.Възможно ли е да е някаква невралгия или е нещо по сложно...Ходих при невролог и ми каза,че всичко идва от врата нещо ката шиячна мигрене или нещо подобно,но въпреки всичко тази постоянна болка из дясната половина ме притеснява много. Изписа ми Кафетин и Мовалис.Личната лекарка ми пусна кръвна картина и са завишени левкоцитите 11,6
Д-р Руйчев
Posts: 146
Joined: Thu Mar 25, 2010 5:40 pm
Contact:

Re: постоянна болка

Post by Д-р Руйчев »

Жени, съжалявам, че не може толкова лесно да се разгадае истината! Не случайно при преглед разпитвам хората повече от час, а отделно разглеждам документи и изследвания. Откъде да знам възрастта Ви, менструация,неврози и т.н., преди да се насоча към нещо? Може да звучи банално, но е вярно - трябва ни среща, преглед. Само че не такъв като на невролога, а общ. Единственото истинско лошо е аневризма на мозъчна артерия. Но началото на болката Ви не подсказва много това. Най-вероятно е реактивна депресия. Но повтарям - така е само празно гадаене, а с преглед и изследване става работа.Да Ви минава Ви желая! Затова действайте.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests